/Hakkımızda
Hakkımızda 2020-06-24T18:18:07+00:00

 Türkiye’nin çeşitli illerinde faaliyet gösteren birçok Akaryakıt ve türevleri kimyasalların Depolama ,Dolum Tesisleri elektrik otomasyon konularında, projelendirme, imalat ve montaj ihtiyaçlarına başarıyla cevap verebilecek bir yapıya sahiptir.

Bu tesislerdeki montaj ve devreye alma tecrübelerimizi; Endüstriyel Otomasyon projelendirme, yazılım, uygulama ile birlikte Exproof elektrik malzemeleri ve enstrüman temini, mühendislik hizmeti, PLC /SCADA yazılımları ile teknolojinin tüm detayları ve teknik destek konularında da müşterilerimizle paylaşmaktayız.

EGE Proses Endüstriyel Otomasyon, gerek genel kurallara, gerekse müşteri özel standartlarına uygun Teknik Emniyet kurallarını uygulamak ve  uygulatmak için azami dikkat göstermektedir.

Tecrübeli teknik kadromuz; kuruluşunuza elektrik otomasyon/enstrüman ile ilgili bir çok hizmeti verebilecek deneyime sahip olup, sorunlarınızın çözümünde en yakın yardımcınız olacaktır.

Ayrıca Firmamız  Atex Uygulamaları Yetkinlik Belgesine Sahiptir.

TS EN 60079-14 Muhtemel Patlayıcı Ortamlarda Kullanılan Techizat ve Koruyucu Sistemler.

TS EN 60079-19 Elektrik Tesislerinin Kurulumu, Muayenesi, Tamir ve Bakım Standartları ve Patlayıcı Ortamların Tehlikelerinden Çalışanların Korunması Eğitimlerini Başarı ile Tamamlamıştır.